Świetne wyniki przy niewielkim nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
końcowy efekt treningów
najlepsza jakość produktów
przypływ mocy oraz energie
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

STWÓRZ WŁASNĄ OPINIĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura znaczy w zakresie ręki! Somatodrol zwiększy Twoją wielkość i wielkość mięśniową. To najbardziej wydajny i zaawansowany produkt dostępny dla każdego, kto chce zrealizować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która uzna Ci stworzyć mięśnie jak stal. Osiągaj najlepsze wyniki ruchów i doświadcz różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie został na ochronie Twojego testosteronu. Znaczy to jedne korzyści. Stwierdź jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie wagi i energie jeszcze nie nie było oczywiście lekkie i bliskie. Będziesz miał gwarancja, że testosteron nie zamieni się już przenigdy w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa łącznie z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do stworzenia Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą transformację i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty treningów i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na działalność i wejdź na następny poziom ćwiczeń. Kimera to oczywistsza przewagę i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin a minerałów, przygotowany specjalnie po to, aby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i zrób to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pomyślnie na końce treningów. Zwiększ efektywność fizyczną nawet o 30%. Szybciej relaksuj się po każdej morderczej rywalizacji również ewentualnie zdecydowany do drugiego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z ZAŁOŻENIAMI!

Doskonale wiesz, że jedne suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to też zorganizowany przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najściślejszym szczególe. Nie będziesz posiadał małych wątpliwości jak dawać suplementy, co zjadać także jako uczyć, by polepszyć jakość i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia zgodnie z prawami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Wyniki będą oczywiste już za trzy miesiące!

Iridium Labs price

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

Posted under uroda